VPHO

VPHO 1.6.3

Darmowe rozmowy i wideokonferencje na telefon

Darmowe rozmowy i wideokonferencje na telefon

VPHO to całkowicie darmowy VoIP klient, który umożliwia wykonywanie połączeń. wideokonferencji oraz wysyłanie wiadomości tekstowych. Wszystko oczywiście bezpłatnie.

Dzięki aplikacji możemy także zostawić wiadomość głosową oraz przesyłać pliki zdjęciowe lub wideo. Czat jest wzbogacony o emotiki, dzięki czemu sprawia, że komukikacja sprawia więcej radości. Zaletą jest niewątpliwie fakt iż za korzystanie, użytkownik nie ponosi żadnych kosztów. Wymagane jest tylko podłączenie do internetu (3G, 4G lub Wi-Fi). Aplikacja jest bardzo intuicyjna i dobrze zapojektowana.

Program posiada również wiele opcji personalizacji wyglądu, zmiany zdjęcia, możliwość wyboru własnego dzwonka dla każdego przychodzącego powiadomienia otrzymanego od aplikacji.

Aplikacja umożliwia użytkownikom ukrycie swojego profilu w wynikach wyszukiwania. Ważna funkcja blokowania i odblokowania nieautoryzowanych użytkowników VPHO pozwala na całkowitą prywatność. Istotna fukcją aplikacji jest to, że nie wyczerpuje ona baterii w telefonie tak jak np. Skype

VPHO jest w pełni funkcjonalną aplikacją, która pozwala wykonywać bezpłatne połączenia telefoniczne, wideo rozmowy i wideokonferencje.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na Android

Więcej

Opinie użytkowników o VPHO